Belediye Başkanımız Sayın Halilibrahim BODUR’un 18 Mart Çanakkale Zaferi 105. Yıl Dönümü Mesajı.

Milletimizin tarih boyunca kazandığı en parlak zaferlerden biri olan Çanakkale Zaferi’nin 105. yıl dönümünü kutlamanın haklı gururu ve heyecanı içerisindeyiz.
Tarihte eşine az rastlanan bir kahramanlık destanı ve bir varoluş mücadelesi olan Çanakkale Zaferi ile Milletimiz; kendisini tarihten silmek isteyenlere imkânsızlıklara rağmen büyük bir ders vermiş ve tüm dünyaya ‘Çanakkale Geçilmez’ dedirtmiştir.

Bu düşüncelerle, Çanakkale Zaferi’nin 105. yıl dönümünü kutluyor, 18 Mart Şehitler Günü’nde başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere bu toprakları bize vatan kılan şehitlerimizi ahirete intikal etmiş gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.”

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN HALİL İBRAHİM BODUR'UN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ 105. YIL DÖNÜMÜ MESAJIMilletimizin tarih boyunca kazandığı en parlak zaferlerden biri olan Çanakkale Zaferi’nin 105. yıl dönümünü kutlamanın haklı gururu ve heyecanı içerisindeyiz Tarihte eşine az rastlanan bir kahramanlık destanı ve bir varoluş mücadelesi olan Çanakkale Zaferi ile Milletimiz; kendisini tarihten silmek isteyenlere imkânsızlıklara rağmen büyük bir ders vermiş ve tüm dünyaya 'Çanakkale Geçilmez' dedirtmiştir. Bu düşüncelerle, Çanakkale Zaferi’nin 105. yıl dönümünü kutluyor, 18 Mart Şehitler Günü’nde başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere bu toprakları bize vatan kılan şehitlerimizi ahirete intikal etmiş gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.''

Bayat Belediyesi paylaştı: 17 Mart 2020 Salı