D. Hacıömeroğulları Şirketler Grubu’ndan Başkanımıza Ziyaret

Demirci Hacıömeroğulları Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şuayp Demirel ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Adnan Demirel Belediye Başkanımızın özel davetlileri olarak Belediye Başkanımız Kadir Üçer’i makamında ziyarette bulundular.

Ziyaretleri kapsamında; Belediye Başkanımız Kadir Üçer bu nazik davete icabet eden Sayın Şuayp DEMİREL ile Sayın Adnan Demirel’e şükranlarını dile getirdi. Şükranlarını dile getirirken, Başkanımız kendilerine halkımız adına hitaben “Sayın Demirel ailesinin bir ucunun da Bayat’a dayanmakta olduğunu ve köklü bir aile bağlarının bulunduğunu ve iş istihdamına yönelik ilçemiz vatandaşlarından yaklaşık 100 aileye 15-20 yıldır işgücü imkânı sağladıklarını, bundan sonrada sağlamaya devam edileceğine inandığını” söyledi. Bu kısa konuşmanın ardından şu ana kadar ilçemize sunmuş oldukları işgücü imkânları için halkımız adına Sayın Şuayp Demirel ile Sayın Adnan Dmirel’e hazırlatmış olduğu şükran plaketleri ve Bayat ilçemize özgü üretilen birer kilim ile küçük torba hediye etti. Bu hediyelere istinaden;

Sayın Şuayp Demirel “Bu plaketi almaktan çok büyük bir keyif duydum öncelikli hem atalarımızın ruhu şad oldu. Çünkü bizim kısa bir zamanda olsa atalarımız burada hüküm sürdü, bununla birlikte uzun yıllar Bayat’ta çok yakın dostlarımız ve akrabalarımız var idi. Bu plaketi almakla biz geçmişteki atalarımızı yad ettik. Onların ruhu şad oldu. Eminim ki Bayatlı vatandaşlarımız bizden memnundur. Bizde Bayat’tan, Bayatlıdan ve Bayatlı olup da bizimle çalışan mesai arkadaşlarımızdan çok memnunuz. İnşallah uzun yıllar bu birliktelik devam eder. Bu plaketi değerli Bayat halkının adına, Sayın Belediye Başkanımızdan almaktan onur duydum, çok teşekkür ederim. Bu sunmuş olduğunuz hediyenizi odamın en güzel yerinde saklayacağım” dedi.

Başkanımız, Demirci Hacıömeroğulları Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Adnan Demirel’e de şükran plaketi ve Bayat ilçemize özgü üretilen bir kilim ile küçük torba hediye etmek istediğini dile getirdi ve hediyelerini takdim etti.

Sayın Adnan Demirel “Başkanımıza, Belediye Meclisimize ve değerli Bayat halkına teşekkür ediyorum. Ben şunu belirtmek istiyorum. Ben oldum olalı hem siyasi dönemimde hem işadamlığı dönemimde bayat halkından Bayatlı çalışan iş arkadaşlarımın hepsinden çok memnun oldum. Bu sunmuş olduğunuz hediyenizi bende abim gibi odamın en güzel yerinde saklayacağım” dedi.