Kaymakamımız Sayın Ömer TEKEŞ, Eşi Hanımefendi Burcu TEKEŞ ve Belediye Başkanımız Halilibrahim BODUR, Eşi Hanımefendi Derya BODUR YİBO’da Eğitim Gören Öğrenciler İle Buluştu.

Kaymakamımız Sayın Ömer TEKEŞ , eşi hanımefendi Burcu TEKEŞ ve Belediye Başkanımız Halilibrahim BODUR, eşi hanımefendi Derya BODUR ve beraberindekiler Bayat Yatılı Bölge Okulu’nu (YİBO) ziyaret etti.

Ziyarette, öğrenciler ile çeşitli oyunlar oynayan, sohbetler eden Kaymakamımız Sayın Ömer TEKEŞ ve Belediye Başkanımız Sayın Halilibrahim BODUR, öğrenciler ile yemek sırasına girip ve yine öğrenciler ile aynı masaya oturarak akşam yemeğine eşlik ettiler.

Öğrencilerle uzun süre sohbet eden Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız , yatılı eğitimin yararlarından bahsettiler. Konuşmalarında “Düzenli çalışma, dengeli beslenmek ve günlük programa uyma gibi alışkanlıklara sahipsiniz. Bizler sizlerin vatana millete faydalı, donanımlı, bilgili, kültürlü, güzel sanatlarda kendini geliştirmiş iyi insanlar olarak yetişmenizi istiyoruz ve bunun için çaba gösteriyoruz. Devlet olarak her türlü destek ile eğitimin yanındayız” dediler.